BREAKOUT STORY - od trenýrek k nanomembráně


 

KDO JSME?

 

Jsme Breakout! Rodinný brand, který dbá na poctivou výrobu, kvalitní materiály, ve kterých se budeš cítit skvěle, udržitelnost a úctu k přírodě

Milujeme sport, jsme bikeři táta & syn. No a holky už do toho samo šlapou s náma :) Rádi cestujeme a poznáváme nové zážitky. Proto je taky naše heslo: Time to Breakout - Uteč od všedního!

 

breakout-o-nas

 
 

BREAKOUT STORY

 

 Náš příběh začal koncem roku 2016. Přesněji okamžikem rozbalení dárku v podobě "českých" trenýrek. Prvotní radost najednou vystřídalo zklamání. Koukáme na trenky plné nití s nápisem "Made in China". Začalo nám vrtat hlavou - to opravdu není možné koupit trenky s hezkým designem, vyrobené v Česku?

Tak si je ušijem! Netrvalo dlouho a už jsme ve svém obýváku dávali do kupy první střih pánských trenýrek se vzorem Muerte. 

 

breakout-story

 

 

PRVNÍ KILÁK

 

 Začali jsme shánět dodavatele. Ideálně z Česka, abychom podpořili lokální výrobu a materiál nemusel cestovat přes půl světa. Objednali jsme první vzory látek, první kilometr gumy vytkané na Vysočině a pustili se do toho. Po spuštění prodeje se nám začaly ozývat dámy, že chtějí taky pohodlné trenky na spaní. A tak netrvalo dlouho a už jsme šili i dámské a dětské trenýrky. Nakonec jsme přidali ponožky ve stejných designech, aby se mohla sladit celá rodinka :)

 
  breakout-trenyrky-pro-par-rodinu

 

 

FUNKČNOST.

 

Začali jste nám posílat víc a víc krásných fotek z celého světa a nám došlo, že u trenýrek to jen nezůstane. Chceme dělat i další kousky oblečení, které nám na trhu chybí! Od trenclí to byl kousek k unikátním sportovním boxerkám MAMBA, které jsme díky speciální výstélce vyladili k dokonalosti a staly se velmi oblíbenými.

Kouzlo funkčních materiálů nás tak uchvátilo, že jsme si najednou třásli rukou v brněnské pletárně a objednávali první hřejivou merino vlnu na naše trika.

 

breakout-true-fans

 

Milujeme ten proces, kdy z role materiálu, jako nepopsaného papíru, můžeme pod rukama šikovných šiček vytvořit kus oblečení, který vás bude provázet všude tam, kam vás nohy zavedou.

 

Baví nás spojovat funkčnost, praktičnost a hezký design v jeden výrobek. Abyste nemuseli řešit, jestli se dneska oblečete funkčně, nebo hezky.

 
  
merino-breakout-clothing
 
  
 

NA MORAVĚ JSME DOMA

 
Díky skvělým vlastnostem merino vlny jsme nezůstali jen u trik a na pletacím stroji v Brně se začaly tvarovat první merino ponožky. Ty nejen zahřejí, ale hlavně nesmrdí, což věříme, je gamechanger pro každého chlapa! Když jsme se pak dozvěděli, že český vynález jménem nanomembrána se brzy bude vyrábět na Moravě, asi víte, kam hned směřovaly naše kroky :) 
 
 
české-merino-ponožky-breakout
 
 
 

BC NANO

 
Po několika jednáních a důkladném testování pro nás vhodných laminátů jsme ušili první sportovní vestu z nanomembrány. Unikátnost nanomembrány je mimo klasické vlastnosti jako nepromokavost a 100% větruodolnost hlavně extrémní paropropustnost. A to na sport potřebujeme!
 
Materiál je to však specifický, a tak nám trvalo další rok vývoje a učení se na podlepovacím stroji, abychom vám konečně mohli představit unikátní sportovní bundu z nanomebrány BC NANO.
 
 
breakout-clothing-výroba
 
 
 

A CO DÁL?

 

Naším snem není mít showroom na hlavní ulici v obrovském městě. Ale jednou vybudovat místo na kraji lesa, pod kopcem plným trailů. A na jejich konci na vás bude čekat Breakout základna, místo, kde se po ježdění stavíš na kafe nebo pivo, okoukneš a vyzkoušíš naše nové kousky oblečení, případně necháš opravit porouchané kolo.

Chceme jít vlastní neprobádanou cestou a budeme moc rádi, když ji půjdeš s námi. Protože radost našeho zákazníka je to, co nás nabíjí.

 
 
 
time-to-breakout
 

TIME TO BREAKOUT!