Frčíme! Všechny objednávky doručíme do 2-3 pracovních dnů bezdotykovým doručením až k Tobě domů. Díky za podporu a přejeme pevné zdraví! ❤

Výroba trenýrek

Zajímá tě, z jakých materiálů šijeme? A proč máme tu nejpříjemnější gumu široko daleko? Nahlédni pod pokličku výroby a zjisti, jak byly tvé trenýrky vyrobeny. 

 

materiálkvalita_latka

Všechny naše modely (vyjma speciálního maskáčového modelu) jsou vyrobeny ze 100% bavlny s atestem pro děti do 3 let. Používáme bavlnu vyrobenou pouze v zemích EU, nebo za louží v USA. Látky se snažíme vybírat a kontrolovat co nejpečlivěji, hlavně aby byly příjemné na nošení a měly barevnou stálost.  

 

guma

Stahovací gumu si necháváme vyrobit na zakázku v české firmě s více jak stoletou tradicí, která mimo jiné dodává pruženky i pro české bezpečnostní složky a hasiče. O kvalitě proto nemůže být řeč. Jediné, co jsme ladili, byla měkkost gumy, aby byla maximálně pohodlná. 

 

kvalita_vyrobastřih

Pohodlí je základ a u spodního prádla to platí dvojnásob. Střih jsme nesčetněkrát upravovali a testovali na různých typech postav. Vyladili jsme ho k dokonalosti pro vaše pohodlí. U pánských trenýrek jsme přidali prostor ve specifických partiích, kde je nejvíc potřeba a naopak trochu ubrali na bocích, kde ho bývá většinou přespříliš. Tím jsme se mohli lépe přizpůsobit dnešním užším střihům kalhot, se kterými se naše trenky více kamarádí. Pánské trenýrky mají 5dílný střih, který brání jejich zařezávání. U dámských modelů jsme si mimo pohodlí také dali záležet na tom, aby trenýrky kopírovaly ženské křivky a majitelky se tak mohou cítit příjemně i sexy zároveň.

 

VÝROBA

Samotná výroba probíhá v Brně, ve spolupráci se zkušenou švadlenou, která se shodou okolností v minulosti výrobou trenýrek živila. To nám hodně pomohlo zejména v začátcích.

 

kvalita_les_2

obal

Ani tuto pro někoho zanedbatelnou část jsme  nepodcenili, takže se můžete těšit na dodání ve stylové krabičce s designovým potiskem. 

 

ekologická zátěž

Protože si naší matičky vážíme, snažíme se všechno dělat tak, abychom minimalizovali naši ekologickou stopu. Mimo místní výrobu také používáme papírové obaly a veškerá naše komunikace, včetně faktur probíhá elektronicky. Děkujeme, že v tom jedete s námi!

 

BREAKOUT Clothing, vyrobeno doma.

 

carousel

Ahoj, vítej v našem světě barev! Jsme česká značka, vyrábíme originální trenýrky, ručně šité v Česku. Pánské, dámské, dětské. Volnočasové & sportovní boxerky, MERINO a bavlněná trika. A proč zrovna trenýrky? Skvělej den začíná výběrem pohodlného prádla!