VÝMĚNA / VRÁCENÍ / REKLAMACE

VÝMĚNA / VRÁCENÍ

Pokud Vám nesedí velikost, jedná se o nevhodný dárek, nebo chcete zboží z jakéhokoliv důvodu vrátit, pošlete nám jej zpět do 60 dnů od dodání na níže uvedenou adresu a my Vám jej vyměníme, nebo pošleme peníze zpět na Váš účet. Zboží nesmí být poškozené, nošené, nebo vyprané. V případě výměny Vám obratem zašleme správnou velikost, kupující hradí pouze cenu za dopravu.

 

reklamace

Záruční doba je 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, odpovídající povaze výrobku. Zboží reklamované v záruční době odešlete na níže uvedenou adresu a my Vám jej v případě uznání reklamace obratem vyměníme, nebo pošleme peníze zpět na Váš účet. 

 

zasílací adresa: 

BREAKOUT Clothing
Bořetická 4132/4
Brno, 628 00

 

DŮLEŽITÉ!   K balíčku vždy přiložte průvodní dopis, kde bude uvedeno, zda se jedná o vrácení / výměnu / reklamaci, číslo objednávky, navržený způsob náhrady a Vaše kontaktní údaje. Váš požadavek se budeme vždy snažit vyřídit co nejdříve.

 

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle +420 704 000 619, nebo e-mailem na adresu info@breakout.cz

p

Ahoj, vítej v našem světě barev! Vyrábíme originální pánské, dámské a dětské trenky, sladěné i s ponožkami. Volnočasové a sportovní boxerky, MERINO trika a další. Time to BREAKOUT❣