Výroba trenýrek

Zajímá tě, z jakých materiálů šijeme? A proč máme tu nejpříjemnější gumu široko daleko? Nahlédni pod pokličku a zjisti, jak trenýrky vyrábíme. 

 

MATERIÁLkvalita_latka

Všechny naše modely (vyjma speciálního maskáčového modelu) jsou vyrobeny ze 100% bavlny s atestem pro děti do 3 let. Používáme bavlnu vyrobenou v Česku, nebo v zemích EU. Látky se snažíme vybírat a kontrolovat co nejpečlivěji, hlavně aby byly příjemné na nošení a měly barevnou stálost.  

 

GUMA

Pasovou gumu si necháváme vyrobit na zakázku v české firmě s více jak stoletou tradicí. Ta mimo jiné dodává pruženky i pro české bezpečnostní složky a hasiče. O kvalitě proto nemůže být řeč. Jediné, co jsme ladili, byla měkkost gumy, aby byla maximálně pohodlná. 

 

kvalita_vyrobaSTŘIH

Pohodlí je základ a u spodního prádla to platí dvojnásob. Střih jsme nesčetněkrát upravovali a testovali na různých typech postav. Vyladili jsme ho k dokonalosti pro tvé pohodlí. U pánských trenýrek jsme přidali prostor ve specifických partiích, kde je nejvíc potřeba a naopak trochu ubrali na bocích, kde ho bývá většinou přespříliš. Tím jsme se mohli lépe přizpůsobit dnešním užším střihům kalhot, se kterými se naše trenky více kamarádí. Pánské trenýrky mají 5dílný střih, který brání zařezávání. U dámských modelů jsme si mimo pohodlí dali také záležet na tom, aby trenýrky kopírovaly ženské křivky a majitelky se tak můžou cítit příjemně i sexy zároveň.

 

VÝROBA

Samotná výroba probíhá kousek od Brna, ve spolupráci s našimi zkušenými a šikovnými švadlenkami.

 

kvalita_les_2

OBAL

Ani tuto pro někoho zanedbatelnou část jsme nepodcenili, takže se můžete těšit na dodání ve stylové krabičce s designovým potiskem. A jak je u nás zvykem, i malým překvapením.:)

 

EKOLOGICKÁ ZÁTĚŽ

Naší matičky Země si vážíme, proto se snažíme dělat všechno tak, abychom minimalizovali naši ekologickou stopu. Mimo místní výrobu a materiály používáme papírové obaly a veškerá naše komunikace, včetně faktur probíhá elektronicky. Děkujeme, že v tom jedete s námi!

 

Breakout Clothing, vyrobeno doma.

 

carousel